Według badań nawet 90% Polaków chce kupować polskie produkty. Jak jednak rozpoznać polską firmę? Jakie kryteria należy wziąć pod uwagę? W odpowiedzi na te pytania powstała aplikacja Pola. Zabierz ją na zakupy. To proste narzędzie służące do weryfikowania firm.

Realizując ideę patriotyzmu gospodarczego, staramy się wspierać działanie przedsiębiorstw na rzecz dobra wspólnego i przekonywać, że warto korzystać z ich produktów i usług.

Aplikację Pola pobrano już 750 tys. razy, a liczba zeskanowanych produktów zbliża się do 10 milionów. Chętnie podejmiemy wspólne działania, które mogą zwiększyć pozycje rynkową Twojej firmy, a także stać się wyrazem społecznej odpowiedzialności biznesu.

Chcemy dostarczać użytkownikom informacji niezbędnych do podjęcia świadomych decyzji. Transparentność w zakresie udostępniania danych to wzorcowa prokonsumencka postawa. Możemy dodać do bazy zgromadzoną przez Ciebie listę kodów EAN, listę marek własnych lub zupełnie inne dane, których jeszcze nie mamy. Razem budujemy świadomą konsumpcję.

Kontakt: Mateusz Perowicz, [email protected], tel. 660 010 034

Pozostała oferta Centrum Analiz Klubu Jagiellońskiego

nawigator legislacyjny
nawigator polityczny
raport branzowy
partnerstwo dzialu
okragle stoly

Kontakt: Tomasz Ociepka, [email protected],tel. 794 263 629

APLIKACJA POLA