Serek z krówką Rolmlecz ma już 50 lat!

| 21 maja 2024

Długa tradycja Mlekpolu

Serek z krówką Rolmlecz ma już 50 lat! - Długa tradycja Mlekpolu

Przez pół wieku na świecie zmieniło się dosłownie wszystko. Wszystko, z wyjątkiem… serka z krówką marki Rolmlecz, którego doskonały smak i idealną konsystencję przez ostatnie 50 lat poznało już kilka pokoleń konsumentów. Z okazji okrągłego jubileuszu tego kultowego produktu Mlekpol w najnowszej kampanii marketingowej zachęca wszystkich do wspólnego świętowania.

Serek z krówką pod marką Rolmlecz gości w polskich domach od 1974 roku, a jego jakość docenia już trzecie pokolenie kupujących. Na przestrzeni dziesięcioleci serek dostępny był w różnych opakowaniach i wariantach smakowych, ale niezmienna pozostała zarówno jego receptura, jak i unikatowa technologia produkcji.

Mlekpol zadbał, by odpowiednio uhonorować swego jubilata, dlatego okrągłym urodzinom serka z krówką przez cały rok towarzyszyć będzie szeroko zasięgowa kampania promocyjna. Od maja rusza nowa odsłona kampanii wizerunkowej „Z sercem do serka”. W telewizji obejrzeć można spot z udziałem Mleczarzy, którzy mają wielkie serce do serka. Zadebiutuje także urodzinowa wersja krówki, którą zobaczymy zarówno na opakowaniach produktów, jak i w Internecie. Oprócz tego w tym roku marka mocniej zaznaczy swoją obecność na TikToku oraz pojawi się na Instagramie.

Aktualnie serek z krówką Rolmlecz dostępny jest w sześciu smakach: naturalnym, waniliowym, waniliowym z laską wanilii, truskawkowym, czekoladowym, a od stycznia 2024 – także stracciatella. Można go kupić w opakowaniach 150 g, 200 g lub 4 x 150 g.

no title

Zobacz jak rozwija się Aplikacja Pola i wspomóż ją!

Dowiedz się co możesz jeszcze zrobić, aby wspierać polskich producentów.

Zobacz także:

APLIKACJA POLA