Pluton Kawa i Naturalnie Zdrowe przedłużają członkostwo w Klubie Przyjaciół Poli

Znak towarowy | 7 lipca 2023

Znak towarowy aplikacji Pola

Pluton Kawa i Naturalnie Zdrowe przedłużają członkostwo w Klubie Przyjaciół Poli - Znak towarowy aplikacji Pola

Czym jest Klub Przyjaciół Poli?

Głównym celem Klubu Przyjaciół Poli jest promocja oraz wsparcie polskich przedsiębiorstw. Będzie to możliwe dzięki stworzeniu silnego środowiska społeczno-biznesowego, które poprzez kooperację i wspólne działania przyczyni się do popularyzacji mody na patriotyzm gospodarczy.

Co zyskuje przyjaciel Poli?

  • możliwość posługiwania się znakiem towarowym, który jest gwarancją polskiego pochodzenia produktów

  • ekspozycję logotypów i przekierowania na Twoją stronę internetową w aplikacji i na stronie pola-app

  • działalność promocyjna oraz społeczna. Wszyscy Przyjaciele Poli mają możliwość aktywnego udziału w prowadzonych przez nas kampaniach społecznych oraz internetowych, mających na celu popularyzację polskich firm i patriotyzmu gospodarczego wśród obywateli

Serdecznie dziękujemy firmie Pluton Kawa i Naturalnie Zdrowe za to, że chcą z nami pozostać na kolejny rok! Dzięki takiemu wsparciu możemy planować kolejne działania.

Naturalne Zdrowie Barbara Bućko

Firma rodzinna, producent zdrowej żywności prowadzący również sklep internetowy. Firma w swoim asortymencie posiada produkty naturalne i nieprzetworzone. Stawia na dostawy bezpośrednio od polskich rolników i współpracę ze sprawdzonymi i zaufanymi dostawcami. Pluton Kawa

Historia firmy sięga XIX wieku. Jej założycielem był Tadeusz Tarasiewicz, który założył pierwszą na ziemiach polskich palarnię kawy, pod nazywą Pluton. Firma przetrwała do 1950 r. W 2017 r. została reaktywowana. Pluton Kawa kultywuje tradycje i z powodzeniem stosuje współcześnie wartości kupieckie XX-lecia międzywojennego.

Dołącz do Klubu Przyjaciół Poli!

szproty-2/

no title

Zobacz jak rozwija się Aplikacja Pola i wspomóż ją!

Dowiedz się co możesz jeszcze zrobić, aby wspierać polskich producentów.

Zobacz także:

APLIKACJA POLA