Nowości od Mlekpolu

| 17 czerwca 2024

Łaciaty Protein+

Nowości od Mlekpolu - Łaciaty Protein+

Spółdzielnia Mleczarska Mlekpol poszerzyła portfolio swoich produktów o kolejne, pyszne propozycje. Wszystkie one powstają z najlepszego polskiego mleka, mają krótki skład i czystą etykietę.

Łaciaty Protein+

Linia produktów z wysoką zawartością białka od Mlekpolu została stworzona z myślą o osobach dbających o zdrowie i zrównoważoną dietę. Porcja Łaciaty Protein+ jest wartościowym posiłkiem, który dostarcza organizmowi do 29 g białka. Inne atuty tych produktów: to niska zawartość węglowodanów, zero dodatkowego cukru oraz wygodne opakowanie, które można zabrać ze sobą do pracy, szkoły czy na trening. Obecnie linię Łaciaty Protein+ tworzą jogurty pitne: naturalny, mango, truskawka oraz kefir – wszystkie w opakowaniach 360 g.

Serek Rolmlecz stracciatella

Nowość od Mlekpolu przypadnie do gustu osobom poszukującym comfort food w postaci deserowo-przekąskowego produktu łączącego w sobie tradycję i innowacyjność. Serek Rolmlecz stracciatella sprawdzi się doskonale jako samodzielny posiłek, ale też jako składnik wielu dań na słodko – naleśników, serników czy muffinek. Produkt dostępny jest w dwóch gramaturach – 150 oraz 200 g.

Serek śmietankowy Łaciaty burak z chrzanem

Słodko-kwaśny burak, przełamany ostrością chrzanu, lekka konsystencja i wyjątkowy aromat – nowość od Mlekpolu to tradycyjny polski smak w nowoczesnym wydaniu. Serek puszysty Łaciaty, który niedawno trafił na sklepowe półki, z pewnością spodoba się miłośnikom apetycznych, kolorowych i zdrowych śniadań oraz przekąsek. Można go kupić w wygodnym, 150-gramowym opakowaniu.

no title

Zobacz jak rozwija się Aplikacja Pola i wspomóż ją!

Dowiedz się co możesz jeszcze zrobić, aby wspierać polskich producentów.

Zobacz także:

APLIKACJA POLA