Mlekpol wspiera aplikację Pola!

Znak Towarowy | 14 kwietnia 2024

Nowy członek Klubu Przyjaciół Poli

Mlekpol wspiera aplikację Pola! - Nowy członek Klubu Przyjaciół Poli

Spółdzielnia Mleczarska Mlekpol w Grajewie została partnerem aplikacji Pola. Zabierz ją na zakupy. To znaczące wsparcie dla rozwoju patriotyzmu gospodarczego i świadomej konsumpcji.

Spółdzielnia Mleczarska Mlekpol w Grajewie to jeden z największych producentów mleka i wyrobów mleczarskich w naszym kraju. Łaciate, Mazurski Smak, Rolmlecz, Maślanka Mrągowska czy Milko to tylko część popularnych marek Mlekpolu, które codziennie goszczą na polskich stołach. Firma posiada 14 wysoko wyspecjalizowanych zakładów produkcyjnych, a jej produkty docierają do ponad 100 państw świata. Obecnie Spółdzielnię tworzy blisko 8 tysięcy dostawców-producentów mleka.

Naszą misją jest dostarczanie konsumentom świeżych i smacznych produktów spożywczych z rodzimego mleka, o prostym składzie i czystej etykiecie. Odpowiadamy na potrzeby współczesnych Polaków, dla których z jednej strony ważne jest pochodzenie produktów mleczarskich z drugiej – ich wartości odżywcze oraz pozytywny wpływ na organizm. Wierzymy, że dzięki aplikacji Pola konsumenci zyskają praktyczne narzędzie, które pomoże im w podejmowaniu bardziej świadomych decyzji zakupowych – mówi Małgorzata Cebelińska, Wiceprezes Zarządu SM Mlekpol. 

mlekpol11/

Głównym celem Klubu Przyjaciół Poli, do którego dołącza Spółdzielnia Mleczarska Mlekpol w Grajewie, jest promocja oraz wsparcie polskich przedsiębiorstw. Będzie to możliwe dzięki stworzeniu silnego środowiska społeczno-biznesowego, które poprzez kooperację i wspólne działania przyczyni się do popularyzacji mody na patriotyzm gospodarczy. W gronie Klubu Przyjaciół znajdziemy 10 firm, które podzielają te wartości. Jest to program kierowany do firm, które otrzymują 100 pkt w algorytmie aplikacji Pola. Firma może otrzymać 100 pkt jeśli: produkuje w Polsce, jest zarejestrowana w Polsce, prowadzi prace badawczo-rozwojowe w Polsce i należy wyłącznie do polskiego kapitału.

mlekpol2/

no title

Zobacz jak rozwija się Aplikacja Pola i wspomóż ją!

Dowiedz się co możesz jeszcze zrobić, aby wspierać polskich producentów.

Zobacz także:

APLIKACJA POLA