Nowy członek Klubu Przyjaciół Poli!

ZNAK TOWAROWY | 18 października 2023

Uzdrowisko Krynica-Żegiestów S.A. wspiera rozwój aplikacji Pola

Nowy członek Klubu Przyjaciół Poli! - Uzdrowisko Krynica-Żegiestów S.A. wspiera rozwój aplikacji Pola

Kolejna firma wspiera nasze działania! Do grona członków Klubu Przyjaciół Poli dołącza Uzdrowisko Krynica-Żegiestów S.A., producent wody Kryniczanka.

Dzięki zaangażowaniu i wsparciu firm, które podzielają ideę patriotyzmu gospodarczego, aplikacja Pola może się dalej rozwijać i planować kolejne działania. Dlatego serdecznie dziękujemy firmie Uzdrowisko Krynica-Żegiestów S.A. za okazane nam zaufanie. Oto opis firmy w naszej aplikacji: „Polski producent wody mineralnej. Posiada kilkadziesiąt ujęć wody, z tego 7 tj. Zdrój Główny, Słotwinka, Jan, Józef, Mieczysław, Tadeusz i Zuber stosuje się do kuracji pitnej (tzw. krenoterapii). Spółka dysponuje też kluczowymi obiektami sanatoryjnymi, wypoczynkowymi i bazą zabiegową w Krynicy-Zdroju (Stary Dom Zdrojowy, Nowy Dom Zdrojowy, Pijalnia Główna, Stare i Nowe Łazienki Mineralne, Patria, Pijalnia Jana). Właścicielem firmy jest Skarb Państwa”.

Kryniczanka/

Czym jest Klub Przyjaciół Poli? Głównym celem Klubu Przyjaciół Poli jest promocja oraz wsparcie polskich przedsiębiorstw. Będzie to możliwe dzięki stworzeniu silnego środowiska społeczno-biznesowego, które poprzez kooperację i wspólne działania przyczyni się do popularyzacji mody na patriotyzm gospodarczy.

Co zyskuje przyjaciel Poli?

  • możliwość posługiwania się znakiem towarowym, który jest gwarancją polskiego pochodzenia produktów

  • ekspozycję logotypów i przekierowania na Twoją stronę internetową w aplikacji i na stronie pola-app

  • działalność promocyjna oraz społeczna. Wszyscy Przyjaciele Poli mają możliwość aktywnego udziału w prowadzonych przez nas kampaniach społecznych oraz internetowych, mających na celu popularyzację polskich firm i patriotyzmu gospodarczego wśród obywateli

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z opisem naszego projektu partnerstwa dla firm.

no title

Zobacz jak rozwija się Aplikacja Pola i wspomóż ją!

Dowiedz się co możesz jeszcze zrobić, aby wspierać polskich producentów.

Zobacz także:

APLIKACJA POLA