Konkurs marek odzieżowych z udziałem Członka Klub Przyjaciół Poli

ZNAK TOWAROWY | 23 marca 2023

Plebiscyt na polską markę 2023r.

Konkurs marek odzieżowych z udziałem Członka Klub Przyjaciół Poli - Plebiscyt na polską markę 2023r.

Istnieje wiele inicjatyw związanych z patriotyzmem gospodarczym, jedno z nich wygląda szczególnie ciekawie. Jest konkurs dla firm z branży odzieżowej, w którym bierze udział jeden z naszych partnerów, Italian Fashion.

W branży odzieżowej istnieje wiele silnych, polskich marek takich jak Vistula, Prosto, Big Star, czy marki należące do LPP: Reserved, Mohito, House, Cropp i Sinsay. Zaliczyć należy do nich w 100% polską markę Italian Fashion, która od trzech lat jest członkiem Klubu Przyjaciół Poli.

Firma Italian Fashion istnieje na rynku polskim od 1990 roku. Zatrudnia około 300 pracowników. Od początku istnienia zajmuje się produkcją bielizny damskiej, męskiej i dziecięcej oraz wygodnej odzieży domowej i akcesoriów, takich jak skarpety. W ofercie firmy znaleźć można również kolekcje dedykowane dla kobiet w ciąży i mam karmiących, jak również piżamy i koszule nocne. Na stronie firmy czytamy:

„Znakomity polsko-włoski zespół projektuje rocznie setki modeli odzieży dla naszych trzech marek: Italian Fashion, Color Life i Gee One.

Od pomysłu po zapakowanie - realizujemy w Polsce i dajemy pracę ponad 250 osobom. Wzornictwo i wysoką jakość Italian Fashion doceniają klienci i partnerzy biznesowi z Polski, a także z Włoch, Niemiec, USA i wielu innych krajów w Europie i na świecie”.

Nasz partner znalazł się w gronie 70 marek odzieżowych rywalizujących w plebiscycie na Polską Markę Bielizny 2023 roku.

Więcej informacji o naszych partnerach i ich ofercie znajdziesz w zakładce Klub Przyjaciół Poli.

polaaaaacscacacaaaaaaqaa/

no title

Zobacz jak rozwija się Aplikacja Pola i wspomóż ją!

Dowiedz się co możesz jeszcze zrobić, aby wspierać polskich producentów.

Zobacz także:

APLIKACJA POLA