Firma Radziemska przedłuża członkostwo w Klubie Przyjaciół Poli

ZNAK TOWAROWY | 17 sierpnia 2023

Firmy wspierają aplikację Pola

Firma Radziemska przedłuża członkostwo w Klubie Przyjaciół Poli - Firmy wspierają aplikację Pola

Czym jest Klub Przyjaciół Poli?

Głównym celem Klubu Przyjaciół Poli jest promocja oraz wsparcie polskich przedsiębiorstw. Będzie to możliwe dzięki stworzeniu silnego środowiska społeczno-biznesowego, które poprzez kooperację i wspólne działania przyczyni się do popularyzacji mody na patriotyzm gospodarczy.

Co zyskuje Przyjaciel Poli?

  • możliwość posługiwania się znakiem towarowym, który jest gwarancją polskiego pochodzenia produktów

  • ekspozycję logotypów i przekierowania na Twoją stronę internetową w aplikacji i na stronie pola-app

  • działalność promocyjną oraz społeczną. Wszyscy Przyjaciele Poli mają możliwość aktywnego udziału w prowadzonych przez nas kampaniach społecznych oraz internetowych, mających na celu popularyzację polskich firm i patriotyzmu gospodarczego wśród obywateli

Serdecznie dziękujemy firmie RADZIEMSKA Wyrób Artykułów Chemii Gospodarczej za to, że chce z nami pozostać na kolejny rok! Dzięki takiemu wsparciu możemy planować kolejne działania.

RADZIEMSKA Wyrób Artykułów Chemii Gospodarczej to rodzime przedsiębiorstwo chemiczne powstałe w 1982 roku. Firma specjalizuje się w produkcji chemii gospodarczej, w tym odplamiaczy, proszków do prania czy wybielaczy. Jest laureatem wielu nagród konsumenckich, a jej siedziba znajduje się w Łomiankach pod Warszawą. Łącznie w naszej bazie znajduje się 56 produktów tej firmy, które zeskanowano 419 razy.

wiz-4-bez-tła-i

no title

Zobacz jak rozwija się Aplikacja Pola i wspomóż ją!

Dowiedz się co możesz jeszcze zrobić, aby wspierać polskich producentów.

Zobacz także:

APLIKACJA POLA