Dzięki Wam możemy więcej!

| 12 lutego 2024

Pan Krzysztof rozbił bank.

Dzięki Wam możemy więcej! - Pan Krzysztof rozbił bank.

Jesteście niesamowici! Bank rozbity!

Zbiórka na rozwój Poli szła w tym miesiącu wybitnie. 5 dnia miesiąca mieliśmy już 40% planowanego celu! Ale Pan Krzysztof rozbił bank, wpłacając 5000 zł na dalszy rozwój Poli. Dziękujemy serdecznie!

W takich chwilach wyraźnie czujemy, że możliwe jest coś więcej niż sprawny skaner kodów. Mamy ambitne plany, a każdy z naszych darczyńców, zwłaszcza takich jak Pan Krzysztof, przybliża nas do ich realizacji. Co mamy w planach?

  • Zajęcia edukacyjne dla młodzieży. Świadoma konsumpcja, jakość produktów, ekologia, patriotyzm gospodarczy, podstawy ekonomii, rodzaje i rozkład płaconych podatków, to tematy, które warto zebrać w jeden, spójny scenariusz zajęć, z którym ktoś pojawi się w szkołach!

  • Podcast o przedsiębiorcach i nie tylko dla przedsiębiorców. Taki, który będzie przeczył obrazowi jauszowych biznesów. Taki, który pokaże niezliczone sukcesy polskiej przedsiębiorczości i z każdym odcinkiem będzie udowadniał, dlaczego warto wspierać polskich przedsiębiorców.

  • Pudełko polskich produktów. Bardzo by się przydał realny dowód na istnienie sprawdzonych, polskich firm. Praktyczny gadżet, który zamknie usta niedowiarkom. Coś, co będzie można wszędzie ze sobą zabrać i pokazać, że patriotyzm gospodarczy jest realny. W takim pudełku mogłyby się znaleźć produkty firm ocenianych na %.

Nie wszystko zrobimy sami. Do wielu rzeczy trzeba będzie przekonać potencjalnych partnerów. Dyrektorów szkół, czy pracowników działu marketingu polskich firm. Dzięki Wam mamy siłę, by próbować i 7157 argumentów, by ich przekonać.

Dokładnie tyle wskazuje teraz licznik naszej zbiórki. 7157 zł. Im więcej będzie tych argumentów, tym łatwiej będzie nam się przebić, a potencjalnym partnerom trudniej odmówić. Może dorzucisz jeszcze 7 argumentów? https://klubjagiellonski.pl/zbiorka/wspieraj-aplikacje-pola/

no title

Zobacz jak rozwija się Aplikacja Pola i wspomóż ją!

Dowiedz się co możesz jeszcze zrobić, aby wspierać polskich producentów.

Zobacz także:

APLIKACJA POLA